Klampų trilerį Berlyne išgyvenęs „Žalgiris“ pasiekė svarbią pergalę Eurolygoje © Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (14-13) iškovojo maksimalios svarbos pergalę Eurolygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 66:63 (15:14, 18:13, 11:18, 22:18) palaužė Berlyno ALBA (7-20).

Pirmoje rungtynių pusėje, komandos keitėsi netaikliais metimai, bet Luko Lekavičiaus solidus pasirodymas antrajame kėlinyje leido žalgiriečiams susikrauti 6 taškų persvarą (33:27).

Po pertraukos tęsėsi nerezultatyvi kova, o „Žalgiris“ paleido turėtą pranašumą (44:45).

Drama vyko iki paskutinės rungtynių minutės. Edgaras Ulanovas pataikė baudos metimą, o Isaiah Tayloras, likus 45 sekundėms iki rungtynių pabaigos, padidino „Žalgirio“ persvarą iki 3 taškų (61:58).

Luke'as Sikma prametė abi baudas, o Isaiah Tayloras baudos metimu pavertė žalgiriečių persvarą nepavejama vienu metimu (62:58)

Jaleenas Smithas pelnė taškus, bet Edgaras Ulanovas baudos metimai įtvirtino 14-tą „Žalgirio“ pergalę Eurolygoje.

„Žalgiris“: I.Tayloras 14, E.Ulanovas 10, A.Polonara 9 (9 atk. kam., 3 per. kam.), K.Hayesas 8 (3 blk.), L.Lekavičius 8 (5 rez. perd., 3 per. kam.), R.Šmitas 6 (7 atk. kam.), T.Dimša 5, L.Birutis 4, I.Brazdeikis 2, A.Butkevičius 0.

ALBA: M.Lo 10, L.Sikma 10, J.Smithas 10.