„Milan“ Čempionų lygos aštuntfinalyje eliminavo „Tottenham“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse „Tottenham“ namuose rezultatu 0:0 sužaidė su „AC Milan“ futbolininkais. Pirmasis tarpusavio mačas baigėsi minimalia „Milan“ ekipos pergale, tad Stefano Pioli auklėtiniai nusitiesė sau kelią į kitą etapą.

„Pentinams“ sunkiai sekėsi vystyti atakas visų rungtynių metu. Situaciją šeimininkams dar labiau apkartino gynėjui Christianui Romero 77 minutę parodyta antra geltona kortelė.

Pridėto laiko metu „Tottenham“ turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, tačiau pavojingą puolėjo Harry Kane'o smūgį atrėmė puikiai sužaidęs svečių vartininkas Mike'as Maignanas.

Kelialapius į Čempionų lygos ketvirtfinalį jau užsitikrino ir „Bayern“, „Benfica“, bei „Chelsea“ ekipos.