„Rytas“ su šešiais dviženkliais krepšininkais triumfavo Stambule © FIBA nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (2-3) komandinėmis pastangomis išsaugojo savo šansus žengti į kitą Čempionų lygos etapą.

Lietuvos čempionai išvykoje 92:69 (19:19, 23:12, 21:22, 28:17) palaužė Stambulo „Bahcesehir College“ (0-5) komandą.

Rungtynėse kertinis buvo antrasis kėlinys, kurį „Rytas“ laimėjo 11 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje savo persvarą Vilniaus ekipa išlaikė. Per paskutinį ketvirtį „Bahcesehir“ arčiausiai buvo priartėję iki 9 taškų (57:66), tačiau solidžiai žaidę vilniečiai neleido arčiau varžovams priartėti.

Galiausiai varžovus net pavyko sutriuškinti.

Šiose rungtynėse net šeši „Ryto“ žaidėjai pademonstravo dviženklį rezultatyvumą: Gytis Masiulis pelnė 14 taškų, Martynas Echodas pelnė 13 taškų, po 12 pridėjo Gytis Radzevičius bei Lukas Uleckas.

„Ryto“ lyderis Marcusas Fosteris pasirodymą baigė su 10 taškų bei 7 rezultatyviais perdavimais. Puikiai savaitgalį pasirodęs Margiris Normantas šįkart pelnė 11 taškų.

Paskutinės grupės rungtynės bus svarbiausios. Norint žengti į Čempionų lygos ketvirtfinalį, „Rytui“ savo varžovus Manresos BAXI reikės įveikti bent 14 taškų skirtumu.