S. Vezenkovo dūris parklupdė „Žalgirį“ © Scanpix nuotr.

Gerą kovą Eurolygos lyderiams davęs Kauno „Žalgiris“ galiausiai nusileido Eurolygos lyderiams.

„Žalgiris“ (15-14) namuose rezultatu 72:74 (17:15, 17:25, 15:21, 23:13) pralaimėjo Pirėjo „Olympiakos“ (21-8) komandai.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai krito po didelio sugrįžimo ketvirtajame kėlinyje ir po sudėtingo Saša Vezenkovo metimo likus 6 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Po 3 kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 12 taškų (49:61).

11 taškų per 7 minutęs pelnęs Tomas Dimša grąžino „Žalgirį“ į rungtynes, išlygino rezultatą (69:69), tačiau lemiamu metu buvo šaltakraujiškesni „Olympiakos“ krepšininkai.

Shaquille'as McKissicas realizavo baudos metimus, o S. Vezenkovo dūris buvo lemiamas. Paskutinėje atakoje Edgaro Ulanovo „floateris“ tikslo nepasiekė.