Eurolygos finalas – be lietuvių: W. Tavareso benefisas eliminavo „Barceloną“ © Scanpix Baltics nuotr.

Kaune vykstančiame Eurolygos finalo ketverte – lietuviškųjų klubų nesėkmės.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ 66:78 nusileido Madrido „Real“ klubui,

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko atsiplėšti nuo varžovų, o katalonai visus taškus rinko tritaškiais (18:18).

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ pataikė dar tris tritaškius ir sugebėjo įgyti 6 taškų persvarą (42:36).

Pirmoje rungtynių pusėje nemalonus epizodas nutiko Rokui Jokubaičiui. Lietuvis trenkdamasis veidu į parketą prarado pusantro danties.

Po pertraukos katalonų taikiklis užsikirto, o tuo pasinaudęs „Real“ sugebėjo persverti rungtynių rezultatą savo naudai (56:53).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Real“ veteranai – Llullas ir Rodriguezas padidino Madrido ekipos pranašumą iki 7 taškų.

Per likusį rungtynių laiką katalonai nepakeitė rungtynių eigos ir turėjo pripažinti principinių varžovų pranašumą.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16 (4/8 trit.), Nicolasas Laprovittola 12 (4/11 trit.), Kyle'as Kuričius 11 (3/6 trit., 3 per. kam.), Tomašas Satoransky 7 (11 atk. kam.).

„Real“: Walteris Tavaresas 20 (7/9 dvit., 6/9 baud., 15 atk. kam., 3 blok., 38 naud.), Mario Hezonja 14 (2/7 trit., 9 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 12 (2/3 trit., 5 rez. perd.), Nigelis Williamsas-Gossas 10 (2/7 dvit., 2/2 trit.), Džananas Musa 7.