Europos čempionato starte – lietuvių minimalus pralaimėjimas Rusijai © REUTERS nuotr.

Į Europos rankinio čempionatą po 24 metų grįžusi Lietuvos rinktinė starte minimaliai nusileido Rusijos rankininkams.

Istorinį šansą gavusi Lietuvos rinktinė 29:27 (14:9, 13:18) pralaimėjo Rusijos rankinio rinktinei.

Rungtynių pradžioje lietuviai atsiliko jau 6 taškais (2:8), ačiau po to lietuviams pavyko kiek situaciją stabilizuoti, pavyko pelnyti tris įvarčius iš eilės (5:8).

Pirmojo kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinė atsiliko jau 7 taškais (7:14), tačiau kėlinį pavyko užbaigti trumpu spurtu 3:1.

Antrojo kėlinio viduryje pavyko sukurtį spaudimą Rusijos rinktinei, po Deivido Jovaišos įvarčio lietuviai atsiliko jau vos 4 įvarčiais (17:21).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos pavyko atsilikimą sumažinti iki 2 įvarčių (23:25) ir jau buvo galima galvoti apie pergalę, tačiau rusai būdavo vis tikslus ir tik pačioje rungtynių pabaigoje, likus 10 sekundžių pavyko sumažinti atsilikimą iki minimalaus (27:28).

Visgi, laiko neužteko, jog būtų galima rezultatą išlyginti, o tašką rungtynėse padėjo Daniila Shishkarevas su savo įvarčiu.

Rezultatyviausias Lietuvos gretose buvo Aidenas Malašinskas su penkiais įvarčiais. Po 4 įvarčius pridėjo Mindaugas Dumcius, Benas Petreikis ir Valdas Drabavičius.

Kitas rungtynes F grupėje lietuviai žais su vienais iš turnyro šeimininkų, Slovakijos rinktine.

• lxbfYeaa (IP: 0976b6b22)