Pirmąją „World Matchplay“ dieną laimėjo visi favoritai © Pixabay nuotr.

Blakpule prasidėjo elitinis smiginio turnyras „World Matchplay“, kuris yra pagrindinis vasaros turnyras bei vienas iš didžiausių smiginio turnyrų per visus metus.

Pirmąją šio turnyro dieną laimėjo visi favoritai t.y skirstyti žaidėjai. Turnyrą atidarė Dave'as Chisnallas, kuris 10-8 įveikė Vincenta van der Voortą. Po visų mačų D. Chisnallo pasirodymas buvo pripažintas, kaip geriausias šios dienos pasirodymas.

Taip pat pirmą etapą sėkmingai įveikė ir abu velsiečiai. Premier lygos čempionas Jonny Claytonas 10-7 įveikė D. van Duijvenbode, o pasaulinio reitingo lyderis bei pasaulio čempionas Gerwynas Price'as 10-4 įveikė Jermaine'ą Wattimeną. Šie abu velsiečiai nugalėtojai kitame etape kausis vienas prieš kitą.

Sėkmingai turnyrą pradėjo ir „World Matchplay“ titulą ginantis belgas Dimitri van den Berghas. Jis pirmame etape 10-5 įveikė Devoną Peterseną, o prieš šiuos dienos įvykius turėjo galimybę ir dar kartą iškelti šio turnyro taurę į viršų, šįkart žiūrovų akivaizdoje.

Rytoj vėl tęsis pirmojo etapo dvikovos ir bus sužaisti net 8 mačai.