A. Minauras po dramatiško finalo iškovojo pirmą titulą ant žolės © Unsplash.com - xavier-teo

Vienas geriausių Australijos teniso žaidėjų sėkmingai baigė pasirodymą Anglijoje vykusiame ATP 250 lygio turnyre ant žolės dangos ir iškovojo titulą. Aleksas De Minauras (ATP 18) po trijų setų kovos su pratęsimu paskutiniame nugalėjo italą Lorenzo Sonego (ATP 27) ir pasiruošimą Vimbldono turnyrui baigė puikiai.

Galutinis finalo rezultatas 4-6, 6-4, 7-65, o visa kova dėl titulo truko net 2 valandas ir 42 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli ir permaininga kova, kurioje žaidėjai apsikeitė padavimų serijomis, tačiau sėkmingiau sužaidė italas, kuris svarbiu momentu vėl išsiveržė į priekį ir triumfavo pirmoje dalyje. Tiesa, antrame sete A. Minaurui pakako kartą palaužti priešininko geim'ą, ką jis ir sugrįžus į kortą ir išlaikė pranašumą iki pabaigos.

Lemiama finalo dalis klostėsi be nesėkmių paduodant ir abu dalyviai pasiekė pratęsimą, kuriame L. Sonego suklydo du kartus, o būsimas čempionas tik kartą.

Nugalėtojui atiteko 53,680 € ir 250 reitingo taškų, o šis titulas jam jau buvo penktasis per karjerą.