A. Paražinskaitė antrą kartą karjeroje triumfavo ITF dvejetų turnyre © Unsplash nuotr.

Lietuvos tenisininkė sėkmingai baigė pasirodymą Tunise vykstančiame ITF dvejetų turnyre, kuriame su porininke tapo čempione. Akvilė Paražinskaitė poroje su Tiphanie Fiquet finale nugalėjo kroatę Marianą Dražič ir JAV atstovę Anastasiją Nefedovą, o pastaroji mūsiškę buvo įveikusi vienetų varžybų starte.

Galutinis finalo rezultatas 7:5, 4:6, 10:8, o korte teko praleisti 1 valandą ir 46 minutes.

Visas susitikimas buvo kupinas kovos ir dramatiškų momentų, tačiau pirmame po atkaklios kovos pavyko palaužti varžovių padavimų seriją svarbiausiu momentu ir laimėti partiją. Visgi, antroje dalyje toks scenarijus nesusiklostė ir jau varžovės su pranašumu išlygino bendrą rezultatą.

Po papildomo seto ir įtemptos kovos pavyko laimėti pratęsimą iki 10 taškų ir triumfuoti.

Nugalėtojoms atiteko po 10 WTA reitingo taškų.

Priminsime, kad A. Paražinskaitė antrą kartą karjeroje iškovojo ITF trofėjų dvejetų varžybose.

ITF turnyro prizinį fondą sudarė 15 tūkstančių JAV dolerių.