Daviso taurė: R. Berankis išvargo pergalę, L. Grigelis neatsilaikė prieš 42-ejų Pakistano atstovą © Dominykas Mugenis

Lietuvos vyrų teniso rinktinė Pakistane kovoja Daviso taurės pirmos grupės atkrintamųjų etape. Tiesa, namų tenisininkai pirmą dieną, net nežadėjo lengvai pasiduoti ir teko kaip reikiant pakovoti dėl pergalės. Ričardas Berankis (ATP 86) po trijų setų kovos pranoko nereitinguotą 20-metį Muhammadą Shoaibą.

Galutinis rezultatas 6:4, 6:7 (2:7), 6:4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 23 minutes.

Pirmą setą pavyko laimėti lietuviui, tačiau jau antrame teko žaisti pratęsimą, kuri visų nuostabai laimėjo pakistanietis. Visgi, lemiamoje dalyje savo pranašumą įrodė R. Berankis, kuris sunkiai, tačiau iškovojo pergalę ir išlygino bendrą rezultatą tarp šalių 1-1.

Pirmame susitikimo mače Laurynas Grigelis, kuris praeitais metais pranešė apie savo karjeros pabaigą vis dar atstovauja Lietuvos rinktinę, tačiau patyrė pralaimėjimą prieš taip pat karjerą baigusį Aqeelą Khaną, kuriam 42-eji metai.

Šis mačas baigėsi rezultatu 6:7 (5:7), 6:3, 3:6, kuris truko 1 valandą ir 47 minutes.

Šeštadienį vyks dvejetų mačas ir likę vienetų susitikimai.

Priminsime, kad Daviso taurės etapas vyksta ant žolės dangos.