Fantastiška dvikova Madride – C. Alcarazas po dramatiškos trijų setų kovos pranoko N. Džokovičių ir pateko į finalą © Roby0059

Prestižinis ATP Madrido „Mutua Madrid Open Masters“ tapo neįtikėtinos ispano pergalingos kelionės dalimi, kai po pusfinalio kovos jis pranoko geriausią pasaulio tenisininką. 19-metis Carlosas Alcarazas (ATP 9) po trijų setų kovos nugalėjo Novaką Džokovičių (ATP 1).

Galutinis rezultatas 6:7 (5:7), 7:5, 7:6 (7:5), o visas susitikimas truko 3 valandas ir 38 minutes.

Pirmame sete, kurį laiką pirmavo jaunasis ispanas, tačiau jis neišlaikė savo pranašumo, o vėliau pratęsime leido serbui laimėti partiją. Antroji mačo dalis buvo kovinga ir abu žaidėjai artėjo prie pratęsimo, tačiau sėkmingo C. Alcarazo žaidimo dėka jam pavyko išvengti tiek pralaimėjimo, tiek pratęsimo ir išlyginti bendrą rezultatą susitikime.

Lemiamoje dalyje vėl klostėsi atkakli kova, tačiau matėsi, kad Ispanijos atstovas žaidžia geriau ir spaudžia varžovą, tačiau išnaudoti progų nepavyko ir prireikė dar vieno pratęsimo, kuriame šį kartą sėkmingiau sužaidė 19-metis.

Pusfinalyje 9-oji raketė atliko net 51-ą pergalingą kirtį.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 600 reitingo taškų ir 568,790 €.