J. Mikulskytė Indijoje triumfavo prieš pirmąją turnyro raketę ir pateko į finalą © IMAGO/tennisphoto.de nuotr.

Indijoje vykstančiame ITF lygio (W35) turnyre dalyvauja ir geriausia Lietuvos teniso žaidėja, kuri po atkaklios kovos palaužė pirmąją turnyro raketę. Justina Mikulskytė (WTA 251) per tris setus nugalėjo slovėnę Dalilą Jakupovič (WTA 214), o pastaroji WTA reitinge buvo pakilusi iki 69-osios vietos.

Galutinis rezultatas 6:4, 2:6, 7:6 (7:0), o visa akistata truko 3 valandas ir 2 minutes.

Pusfinalio maratonas prasidėjo nuo pergalingo pirmo 28-erių lietuvės seto, tačiau antroje partijoje Slovėnijos tenisininkė žaidė kur kas geriau ir išlygino bendrą mačo rezultatą. Viską lemiančiame trečiame sete lietuvė net keletą kartų pirmavo po laimėtų varžovės padavimų serijų, tačiau D. Jakupovič sugebėjo rezultatą išlyginti, o taip pat vienu momentu susikūrė lemiamą mačo tašką, tačiau jo neišnaudojo ir teko žaisti pratęsimą.

Papildomuose taškuose lietuvė sužaidė puikiai ir paliko varžovę be laimėto taško.

J. Mikulskytė uždirbo 23 WTA vienetų reitingo taškus ir 2107 JAV dolerius, o finale kausis su Yeon Woo Ku (WTA 527) iš Pietų Korėjos.

ITF turnyro Indijoje prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.