J. Mikulskytė triuškinančiai triumfavo turnyro Indijoje finale ir iškovojo trofėjų © IMAGO/tennisphoto.de nuotr.

Indijoje vykstančiame ITF lygio (W35) turnyre dalyvavo ir geriausia Lietuvos teniso žaidėja, kuri po atkaklių kovų nugalėjo visas kitas žaidėjas, o tarp jų ir pirmąją turnyro raketę. Justina Mikulskytė (WTA 251) turnyro finale sutriuškino varžovę iš Pietų Korėjos Yeon Woo Ku (WTA 527) ir iškovojo pirmą sezono vienetų trofėjų.

Galutinis rezultatas 6:0, 6:1, o visa kova truko 1 valandą ir 9 minutes.

Pirmame sete 28-erių lietuvė dominavo ir neleido varžovei laimėti nei vieno geimo. Antroje dalyje situaciją nesikeitė, tačiau šį kartą Pietų Korėjos atstovė laimėjo vieną padavimų seriją, tačiau daugiau pasipriešinti jai nepavyko.

J. Mikulskytė už triumfą turnyro uždirbo 35 WTA reitingo taškus, kurie ją atnaujintame reitinge pakels į karjeros aukštumas.

Per savo karjerą tenisininkę yra iškovojusi 5 ITF vienetų trofėjus, o paskutinį kartą ji triumfavo 2022 metais.

ITF turnyro Indijoje prizinį fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.