Lenkas H. Hurkačas po dramatiškos kovos nugalėjo 2-ąją pasaulio raketę © Unsplash - hakon-agustsson

Dvi dienas trukusiame mače, dramatišką pergalę iškovojo geriausias Lenkijos teniso žaidėjas, kuris užsitikrino savo vietą Vimbldono ketvirtfinalyje. Hubertas Hurkačas (ATP 18) po penkių setų kovos nugalėjo rusą Danilą Medvedevą (ATP 2) ir kitame etape susitiks su Rogeriu Federeriu (ATP 8).

Kovingo mačo galutinis rezultatas 2-6, 7-62, 3-6, 6-3, 6-3, o korte jie praleido 3 valandas ir 7 minutes.

Susitikimą puikiai pradėjo Rusijos atstovas, kuris dvigubu pranašumu laimėjo setą, tačiau antrame to pakartoti nepavyko. Puikiai žaisti pradėjęs lenkas nepralaimėjo nei vieno savo geim'o ir teko žaisti pratęsimą, kuriame būtent jis geriau ir sužaidė.

Bendras rezultatas tapo lygus, tačiau 2-oji reitingo raketė vėl pagreitino tempą ir jam vėl pavyko lengviau laimėti partiją su pranašumu. Tiesa, likę du setai D. Medvedevui nesiklostė ir jis pralaimėjo savo padavimų serijas, o tuo tarpu H. Hurkačas pradėjo sėkmingiau žaisti paduodant ir neleido išlyginti rezultato.

Nugalėtojo sąskaitoje 10 padavimų be atsako, o pralaimėtojas jų atliko 13.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 351,000 € ir 360 reitingo taškų.