N. Džokovičius neįveikė J. Vesely Dubajuje - D. Medvedevas taps reitingo lyderiu © Unsplash.com - ben-hershey

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančiame ATP 500 serijos turnyre ant kietosios dangos pralaimėjimą patyrė geriausias planetos tenisininkas Novakas Džokovičius (ATP 1), kuris ketvirtfinalyje nusileido Čekijos atstovui Jiri Vesely (ATP 123).

Galutinis rezultatas 6:4, 7:6 (7:4), o visas susitikimas truko 1 valandą ir 59 minutes. Tiesa, pralaimėjimas nebūtų toks skaudus, tačiau jis reiškia, kad rusas Danila Medvedevas (ATP 2) taps reitingo lyderiu.

Jau pirmasis setas prasidėjo nuo sėkmingo čeko žaidimo, kuris iš kart palaužė N. Džokovičiaus padavimo seriją. Visgi, rezultatą pavyko esamam reitingo lyderiui pavyko išlyginti, tačiau Čekijos tenisninkas sugebėjo vėl išsiveržti į priekį ir išlaikyti pranašumą.

Antrame sete J. Vesely vėl sugebėjo pirmauti, tačiau Serbijos atstovas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o vėliau teko žaisti pratęsimą, kuriame puikiai visą mačą atakavęs čekas pasiekė pergalę.

Už pasiektą pusfinalį žaidėjai gauna 149,870 $ ir 180 reitingo taškų.