R. Berankio kova truko dvi dienas, tačiau jis patyrė pralaimėjimą © Unsplash.com - shep-mcallister

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas krito jau pirmame Vimbldono turnyro etape ir nepagerins savo rezultatų jame. Ričardas Berankis (ATP 80) po trijų setų kovos turėjo pripažinti varžovo iš Pietų Afrikos Respublikos Lloydo Harriso (ATP 51) pranašumą.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-3, 6-4, 7-66, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 35 minutes.

Dėl įvairių problemų nukeltame mače mūsiškis nepasirodė sėkmingai ir tiek pirmame, tiek antrame sete leido varžovui laimėti jo padavimų serijas. Tiesa, trečiasis setas teikė vilčių lietuviui ir jis sugebėjo panaikinti deficitą ir susikūrė progą laimėti partiją varžovui paduodant. Visgi, progos išnaudoti nepavyko ir tkeo žaisti pratęsimą, kuriame R. Berankis neišnaudojo trijų galimybių laimėti setą ir varžovas užbaigė susitikimą.

Mačo nugalėtojas pasižymėjo puikiu servu ir atliko net 24 padavimus be atsako, tuo tarpu Lietuvos tenisininkas atliko 2 tokius padavimus ir suklydo 5 kartus.

Už pasirodymą turnyre 80-oji raketė gavo 56,160 € ir 10 reitingo taškų.