R. Berankis nepasipriešino 14-ąjai raketei ir krito pirmame etape © Dominykas Mugenis

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas nesėkmingai startavo "US Open" turnyre, kuris yra paskutinis didžiojo kirčio turnyras šiame sezone. Ričardas Berankis (ATP 96) per tris setus nusileido Argentinos atstovui Diego Švarcmanui (ATP 14) ir pasirodymą baigė pirmame etape.

Galutinis mačo rezultatas 5:7, 3:6, 3:6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 23 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova ir nors argentinietis pirmavo rezultate, tačiau lietuvis kartą sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau prieš pat pratęsimą varžovas vėl išsiveržė į priekį, o dar syki suvienodinti rezultato nepavyko. Antroji ir trečioji partija vyko be didesnio R. Berankio pasipriešinimo ir 14-oji raketė lengvai užbaigė susitikimą savo naudai.

Šiame mače lietuvis pranoko varžovą atliekant padavimus ir atliko 7 ace'us, o varžovas 3 kartus. Tiesa, jis suklydo net 6 kartus paduodant.

R.Berankis už dalyvavimą turnyre gavo 10 ATP vienetų reitingo taškų ir 76 tūkst. JAV dolerių, tačiau tiek taškų nepakaks išsilaikyti šimtuke.

„US Open“ prizų fondą šiemet sudaro 57,5 mln. JAV dolerių.