R. Berankis neprilygo australui ir krito pirmame etape © Dominykas Mugenis

Pirmoji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą Kanadoje vykstančiame ATP "Masters" turnyre, kur pirmame etape patyrė pralaimėjimą. Ričardas Berankis (ATP 84) per du setus neatsilaikė prieš Džoną Millmaną (ATP 42).

Galutinis susitikimo rezultatas 3:6, 6:7 (4:7), o kova truko 1 valandą ir 36 minutes.

Pirmame sete jau nuo pradžių varžovas pradėjo spausti lietuvį ir sėkmingai išnaudojo pirmąsias progas išsiveržti į priekį. Deficitas galėjo dar labiau išaugti, tačiau antrą australas nepajegė išnaudoti savo progų. Antroji partija jau buvo kovingesnė ir joje žaidėjai net tris kartus apsikeitė padavimų serijomis bei po jų teko žaisti pratęsimą.

Jame tiksliau sužaidė Dž. Millmanas, kuris pasiekė pergalę.

Pralaimėjęs R.Berankis gavo 35 ATP vienetų reitingo taškus ir 15,845 tūkst. JAV dolerių.