R. Berankis nugalėjo paskutinį varžovą atrankoje ir pateko į "Masters" lygio turnyrą © Unsplash.com - Erik Werlin

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai įveikė atranką į Kanadoje vykstantį ATP "Masters" lygio turnyrą ir varžysis pagrindiname etape. Ričardas Berankis (ATP 86) per du setus pranoko Ekvadoro atstovą Emilio Gomezą (ATP 165) ir įveikė kvalifikacinį etapą.

Galutinis rezultatas 6:4, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 34 minutes.

Pirmame sete mūsiškis turėjo sunkumų ir netgi atsiliko rezultate, tačiau sugebėjo atsitiesti ir išlyginti jį bei vėliau sėkmingai sužaidęs keletą svarbių taškų persvėrė pranašumą į savo pusę. Antroji partija taip pat buvo kovinga ir tik jos pabaigoje R. Berankiui pavyko palaužti ekvadoriečio padavimų seriją, kas leido išvengti pratęsimo.

Tai buvo pirmasis šių žaidėjų susitikimas. Lietuvis jau uždirbo 35 ATP vienetų reitingo taškus ir 15,845 tūkst. JAV dolerių, o savo varžovą pagrindiniame etape sužinos po burtų traukimo.

Turnyro prizinį fondą sudaro daugiau nei 3 milijonai JAV dolerių.