R. Berankis paleido pergalę iš rankų Sinsinačio turnyro atrankoje © Dominykas Mugenis

Geriausias šalies tenisininkas išmėgino savo jėgas Sinsinačio ATP "Masters" lygio turnyro atrankoje, tačiau po sėkmingai įveikęs pirmą varžovą, apmaudžiai suklupo prieš antrąjį. Ričardas Berankis (ATP 84) po trijų setų kovos turėjo pripažinti japono Yošihito Nišioka (ATP 56) pranašumą.

Galutinis rezultatas 7-6, 5-7, 2-6, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai žaidė tolygiai ir laimėjo visas savo padavimų serijas. Tiesa, lietuvis turėjo problemų viename iš savųjų game'ų, bet atlaikė varžovo spaudimą. Teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmingiau po permainingos kovos pasirodė mūsiškis ir laimėjo pirmą partiją.

Antroje mačo dalyje pergalė atrodo bus pasiekta labai greitai, o R. Berankis net du kartus palaužė japono padavimų seriją ir pirmavo 4-0, tačiau prasidėjo problemos ir rezultatas pasidarė ne tik lygus, tačiau varžovas jau pirmavo ir neleido užbaigti susitikimo.

Paskutinis ir lemiamas setas 84-ajai raketei visai nesiklostė ir teko pripažinti skausmingą pralaimėjimą.

Mačą pralaimėjęs R. Berankis atliko net 10 padavimų be atsako, tačiau jie neišgelbėjo.

Lietuviui atiteko 16 ATP reitingo taškų.