R. Berankis po atkaklios kovos nusileido amerikiečiui Atlantoje © Dominykas Mugenis

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas nesėkmingai startavo Atlantoje vykstančiame ATP 250 turnyre ant kietosios dangos, kur po atkaklios kovos pralaimėjo vietiniui žaidėjui. Ričardas Berankis (ATP 84) po trijų setų kovos, kurioje buvo ir pratęsimas nusileido Džekui Sockui (ATP 201) ir baigė savo pasirodymą.

Galutinis rezultatas 64-7, 6-4, 7-5 amerikiečio naudai, o susitikimas truko net 2 valandas ir 51 minutę.

Pirmame sete abu žaidėjai sėkmingai žaidė savuosius padavimus ir artėjo prie pratęsimo, o jį pasiekus mūsiškis sužaidė šiek tiek tiksliau ir laimėjo pirmą partiją. Visgi, antroji prasidėjo nuo pralaimėto mūsų tautiečio geim'o, o rezultato per likusius taškus išlyginti taip ir nepavyko.

Lemiamoje mačo dalyje abu žaidėjai vėl artėjo prie pratęsimo, tačiau matėsi, kad Dž. Sockas vis spaudžia lietuvį ir susikuria progas laimėti pastarojo padavimų seriją. Blogiausias scenarijus išsipildė rezultatui esant 5-5, kai varžovas sugebėjo išnaudoti susikūrtą progą ir ją pavertė break'u, o neturkus šventė ir pergalę.

Nugalėtojo sąskaitoje 12 padavimų be atsako, o 84-oji raketė taip smogė 8 kartus.

R. Berankis taškų neuždirbo šiame turnyre ir tenkinsis 7,175 $ čekiu.