R. Berankis poroje su vokiečiu įveikė pirmą etapą Vimbldone © Dominykas Mugenis

Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai startavo Vimbldono dvejetų turnyre, kur įveikė pirmuosius varžovus. Ričardas Berankis (ATP dvejetai 355) poroje su Dominiku Koepferiu (ATP dvejetai 161) nugalėjo kur kas aukščiau esančius varžovus Romainą Arneodo (ATP dvejetai 88) iš Monako ir Igorį Zelenay (ATP dvejetai 98) iš Slovakijos po trijų setų kovos.

Galutinis susitikimo rezultatas 7-64, 3-6, 9-7, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 21 minutę.

Pirmame sete vyko atkakli kova ir abi poros laimėjo visas savo padavimų serijas ir teko žaisti pratęsimą, kuriame mažiau suklydo lietuvio-vokiečio duetas. Antroji mačo dalis buvo kitokia ir varžovams pavyko net tris kartus palaužti mūsiškio dueto geim'ą, o R. Berankis su D. Koepferiu sugebėjo tik kartą.

Tiesa, lemiamoje dalyje teko sužaisti net 16 geim'ų, o nugalėtojai tik kartą palaužė varžovų padavimų seriją.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai pasidalina 22,230 € ir kiekvienas gauna 90 taškų.