R. Berankis pranoko aukščiau esantį vokietį ir pasiekė ATP 500 turnyro aštuntfinalį © AFP/Scanpix nuotr.

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pratęsė sėkmingą pasirodymą ATP 500 turnyre vykstančiame Dubajuje (Jungtiniai Arabų emyratai) ir pasiekė ašuntfinalį. Ričardas Berankis (ATP 99) po trijų setų kovos nugalėjo Janą Struffą (ATP 56) ir pirmą kartą per šešis susitikimus nugalėjo šį varžovą.

Galutinis rezultatas 6-1, 3-6, 6-3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 35 minutes.

Pirmą setą galingai pradėjo lietuvis, kuris du kartus palaužė priešininko padavimų seriją ir triumfavo partijoje. Antroji susitikimo dalis prasidėjo taip pat palankiau mūsiškiui, tačiau R. Berankis neišlaikė pranašumo ir leido vokieičiui ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti.

Lemiamoje dalyje abu dalyviai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau tik R. Berankis išnaudojo savo progas ir pasiekė pergalę.

R.Berankiui pergalė užtikrino 65 ATP vienetų reitingo taškus ir 40,875 tūkst. JAV dolerių.