R. Berankis pranoko dar vieną aukščiau esantį varžovą ir pasiekė ATP 500 turnyro ketvirtfinalį © Dominykas Mugenis

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančiame ATP 500 turnyre ant kietosios dangos dar vieną pergalę pasiekė lietuvis, kuris pratęsė sėkmingą pasirodymą nuo atrankos etapo. Ričardas Berankis (ATP 99) po dviejų setų kovos pranoko australą Aleksėjų Popyriną (ATP 66).

Galutinis rezultatas 6:4, 7:6 (9-7), o visas susitikimas truko 1 valandą ir 33 minutes.

Pirmas setas, kurį laiką klostėsi tolygiai, tačiau R. Berankis sugebėjo palaužti varžovo padavimo seriją ir to pakako laimėti partiją. Antroje dalyje australas turėjo progą laimėti mūsiškio game'ą, tačiau to nepavyko padaryti, o abu žaidėjai toliau laimėjo visus savąsias serijas ir pasiekė pratęsimą.

Jame po atkaklios kovos pavyko pasiekti pergalę 99-ąjai raketei.

A. Popyrino sąskaitoje 13 padavimų be atsako, o lietuvio 5 tokie smūgiai.

R.Berankis pelnė 110 ATP vienetų reitingo taškų ir kiek daugiau nei 76 tūkst. JAV dolerių.