R. Berankis pranoko J. Gerasimovą ir pateko į aštuntfinalį P. Korėjoje © Karolis Savickis

Žinomiausias Lietuvos teniso žaidėjas dar viename Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ turnyre startavo pergalingai. Riačrdas Berankis (ATP 371) per du setus pranoko baltarusijos atstovą Jegorą Gerasimovą (ATP 337).

Galutinis rezultatas 7:6 (8:6), 6:1, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Nugalėtas žaidėjas į pagrindinį etapą pateko kaip laimingas pralaimėtojas ir užėmė kito žaidėjo, kuris iš turnyro pasitraukė dėl traumos vietą.

33-ejų lietuvis pirmame sete turėjo problemų ir nors pirmavo su pranašumu, jį išvaistė. Vienu momentu mūsiškis ir atsiliko rezultate, tačiau pasiekus pratęsimą pavyko palaužti varžovą. Pastarasis antroje dalyje nerado motyvacijos ir tinkamo žaidimo prieš lietuvį.

R. Berankis uždirbo 6 ATP reitingo taškus, o kitame etape kovos su Jamesu McCabe‘u (ATP 364).

ATP „Challenger“ turnyro Pietų Korėjoje prizų fondą sudaro 82 tūkst. JAV dolerių.