R. Berankis priešinosi Kanados atstovui, tačiau krito ketvirtfinalyje © Dominykas Mugenis

Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vykstančiame ATP 500 turnyre ant kietosios dangos savo pasirodymą baigė Lietuvos atstovas. Ričardas Berankis (ATP 99) po dviejų setų kovos ketvirtfinalyje nusileido Kanados atstovui Denisui Šapovalovui (ATP 14).

Galutinis rezultatas 6:7 (4:7), 3:6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 32 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, kurioje abu žaidėjai sėkmingai laimėjo savąsias padavimų serijas, tačiau pasiekus pratęsimą D. Šapovalovas įrodė pranašumą.

Antroji partija mūsiškiui susiklostė dar prasčiau, nes jis pralaimėjo savo dv padavimų serijas.

Tai buvo jau ketvirtasis šių žaidėjų susitikimas tarpusavyje ir trečioji kanadiečio pergalė. Mačo nugalėtojas pusfinalyje susitiks su J. Vesely iš Čekijos, kuris pranoko N. Džokovičių.

Už pasiektą pusfinalį žaidėjai gauna 149,870 $ ir 180 reitingo taškų.

R.Berankis šiame turnyre pelnė 110 ATP vienetų reitingo taškų ir kiek daugiau nei 76 tūkst. JAV dolerių.