R. Berankis sėkmingai startavo Vašingtone © Unsplash.com - markus-spiske

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai prasidėjo savo pasirodymą Vašingtone vykstančiame ATP 500 turnyre ant kietosios dangos. Ričardas Berankis (ATP 86) per du setus pranoko amerikietį Mitchellą Kruegerį (ATP 174) ir pateko į antrąjį etapą.

Lietuvis pergalę pasiekė rezultatu 7:6 (7:4), 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 35 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova ir abu žaidėjai užtikrintai laimėjo savuosius game'us ir artėjo prie pratęsimo. Tiesa, verta paminėti, kad prieš pat pratęsimą R. Berankis turėjo progą užbaigti partiją anksčiau, tačiau išnaudoti susikurtos progos nepavyko.

Sėkmingai sužaistas pratęsimas, leido 86-ąjai raketei atsipalaiduoti ir žaisti lengviau, o tuo tarpu varžovas pradėjo vis labiau klysti. Mūsiškis du kartus palaužė priešininko padavimų seriją ir užbaigė susitikimą.

Už pasiektą pergalę jis gavo 13,300 $ ir 20 reitingo taškų. Kitame etape laukia serbas Miomiras Kečmanovičius (ATP 21).