R. Berankis turėjo problemų pirmame sete, bet startavo pergalingai © Unsplash - Filip Mroz

Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai startavo Kanadoje, Toronte vykstančiame ATP Masters lygio turnyro atrankoje. Ričardas Berankis (ATP 86) per du setus nugalėjo Slovakijos atstovą Norbertą Gombošą (ATP 106) ir priartėjo prie pagrindinio etapo.

Mūsiškis laimėjo rezultatu 7:6 (7:5), 6:4, o korte praleido 1 valandą ir 54 minutes.

Pirmame sete buvo problemų prieš puikiai padavimus atliekantį aukštaūgį ir lietuvis atsiliko rezultate, tačiau jį pavyko išlyginti, o abu žaidėjai pasiekė pratęsimą. Jame po permainingos kovos geriau pasirodė 86-oje raketė.

Antroji partija buvo sėkmingesnė R. Berankiui, kuris sugebėjo apginti savuosius padavimus ir laimėti slovako, kas leido minimaliu pranašumu laimėti mačą.

Nugalėtojo sąskaitoje 2 padavimai be atsako ir 5 dvigubos klaidas, o N. Gombošas sėkmingai padavė 10 kartų, tačiau suklydo net 6.

Už pergalę lietuvis gavo 16 ATP reitingo taškų, o kitame etape jo laukia Emilio Gomezas (ATP 165) iš Ekvadoro.

ATP Masters turnyro prizinį fondą sudaro 6 milijonai JAV dolerių.