R. Federerio sugrįžimas į žolės kortus pažymėtas nelengva pergale © Zoe Reeve - Unsplash.com

Buvusi pirmoji pasaulio raketė iškovojo pirmą pergalę ant žolės dangos šiame sezone, kuri nebuvo pati lengviausia. Šveicaras Rogeris Federeris (ATP 8) po dviejų setų kovos ir 25 geim'ų nugalėjo baltarusį Ilją Ivašką (ATP 90) ir tęs kovą dėl 11 titulo Halės turnyre.

Galutinis susitikimo rezultatas 7:6, 7:5, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 36 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai puikiai atliko savuosius padavimus ir laimėjo savo serijas, tačiau R. Federeris kartą turėjo problemų ir suteikė varžovui progų išsiveržti į priekį, tačiau jas išsaugojo. Pratęsime daugiau patirties turintis žaidėjas įrodė savo pranašumą ir bendrame rezultate pirmavo.

Antrasis setas klostėsi panašiai, tačiau partijai einant į pabaigą šveicaras pradėjo spausti savo varžovą ir galu gale išnaudojo susikurtas progas bei triumfavo susitikime.

Mačo nugalėtojas atliko 4 padavimus be atsako ir puikiai žaidė ant pirmojo servo, tuo tarpu baltarusis atliko 8 tokius padavimus.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 25,480 € ir 45 reitingo taškus.