R. Federeris lengvai įveikė R. Gasquetą ir iškovojo antrą pergalę Vimbldone © Unsplash.com - zoe-reeve

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir 8 kart Vimbldono nugalėtojas iškovojo antrą pergalę šiame turnyre ir tęsia kovą dėl titulo. Rogeris Federeris (ATP 8) po trijų setų kovos nugalėjo antrą prancūzą Richardą Gasquetą (ATP 56) ir pasirodė sėkmingiau nei pirmoje kovoje.

Galutinis susitikimo rezultatas 7-61, 6-1, 6-4, o dvikova truko 1 valandą ir 54 minutes.

Pirmasis setas šiame mače buvo kovingiausias ir jame teko žaisti pratęsimą, nes abu žaidėjai laimėjo savąsias padavimų serijas. Visgi, pratęsimą laimėjo daugkartinis šio turnyro nugalėtojas, kuris nesuklydo nei karto. Po tokio pratęsimo R. Gasquetas sutriko ir antrą partiją pralaimėjo beveik sausu rezultatu.

Paskutinė susitikimo dalis irgi priklausė šveicarui, kuris kartą palaužė 56-osios raketės padavimų seriją ir to pakako pergalei užtvirtinti.

Už patekimą į trečią etapą žaidėjai gauna 134,550 € ir 90 reitingo taškų. R. Federerio kitame etape lauks britas Kameronas Norrie (ATP 34).