R. Federeris nepasipriešino lenkui ir baigė savo pasirodymą Vimbldono ketvirtfinalyje © Unsplash.com - shep-mcallister

Daugkartinis Vimbldono nugalėtojas dar vieno titulo į savo kraitį nepridės ir savo pasirodymą baigė ketvirtfinalio etape. Šveicaras Rogeris Federeris (ATP 8) po trijų setų kovos nusileido Lenkijos atstovui Hubertui Hurkačui (ATP 18) ir šiais metais 9-ojo šio turnyro čempiono vardo nepasieks.

Galutinis šio mačo rezultatas 3:6, 6:7 (4), 0:6, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmame sete abu žaidėjai demonstravo savo žaidimą, tačiau lenkas pasirodė sėkmingiau ir sugebėjo palaužti vieną varžovo padavimom seriją, kurios pakako laimėti partiją. Tiesa, antroji mačo dalis buvo jau kitokia ir R. Federeris pirmavo rezultate, tačiau nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir teko žaisti pratęsimą, kuriame šveicaras suklydo viena klaida daugiau ir vėl pralaimėjo.

Pasktunis susitikimo setas visiškai priklausė H. Hurkačui, kuris laimėjo be pasipriešinimo ir varžovui padovanojo "riestainį".

Nugalėtojo sąskaitoje 10 padavimų be atsako.

18-oji raketė pirmą kartą karjeroje pateko į pusfinalio etapą ir uždirbo 544,050 € bei 720 reitingo taškų. Sekančiame etape jo laukia M. Berretini iš Italijos.