R. Nadalis pademonstravo neįtikėtiną išsigelbėjimą Indian Velse © Unsplash - Filip Mroz

Indian Velso (JAV) Masters lygio turnyre pasirodė ir ispanas Rafaelis Nadalis (ATP 4), kur pasiekė neįtikėtiną pergalę, nors buvo arti pralaimėjimo. Ispanijos tenisininkas po trijų setų kovos pranoko vietinį žaidėją Sebastianą Kordą (ATP 30).

Galutinis rezultatas 6:2, 1:6, 7:6 (7:3), o visas mačas truko 2 valandas ir 31 minutę.

Pirmasis setas be didesnių staigmenų atiteko R. Nadaliui, kuris ne kartą palaužė varžovo padavimų seriją. Tiesa, jau antrame viskas pasisuko į kitą pusę ir 21-erių metų amerikietis išlygino bendrą mačo rezultatą.

Lemiamoje dalyje atrodė, kad S. Korda jau pasieks pergalę, nes pirmavo rezultatu 2:5 game'ais, tačiau 4-oji reitingo raketė nežadėjo pasiduoti ir sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, tačiau ir pratęsimą pasiekti pergalę.

Šiame sezone R. Nadalis dar nėra pralaimėjęs, o jo sąskaitoje ir "Australian Open" titulas.

Kitame etape lauks Danielis Evansas (ATP 29).

Turnyro prizinį fondą sudaro daugiau nei 9 milijonai JAV dolerių.