V. Gaubas dar vienoje trijų setų kovoje pasiekė pergalę ir pateko į pusfinalį © Organizatorių nuotr.

Portugalijoje vykstančiame ITF lygio (M25) turnyre dalyvauja antras geriausias Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas (ATP 358), kurio kiekviena kova atkakli, tačiau pergalinga. Lietuvis ketvirtfinalyje per tris setus pranoko turką Altugą Celikbileką (ATP 365).

Galutinis rezultatas 3:6, 7:5, 6:3, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 49 minutes.

19-metis pirmame sete nerado pergalingo žaidimo ir leido varžovui išsiveržti į priekį bei laimėti partiją. Antrame sete turkas toliau spaudė lietuvį ir jau buvo išsiveržęs į priekį, tačiau mūsiškis nepasidavė ir sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau prieš pat pratęsimą ir persverti į savo naudą bei laimėti partiją.

Lemiamoje dalyje Turkijos atstovas vėl pirmavo ir spaudė lietuvį, tačiau pats pradėjo klysti, kas leido ne tik išlyginti rezultatą mūsų tautiečiui ir persverti jį į savo pusę.

V. Gaubas jau uždirbo 8 ATP reitingo taškus ir 1255 JAV dolerius.

ITF turnyro prizinį fondą Portugalijoje sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.