V. Gaubas pranoko M. Dellavedovą ir užsitikrino vietą finale © PA Images nuotr.

Portugalijoje vykstančiame ITF lygio (M25) turnyre dalyvauja antras geriausias Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas (ATP 358), kuris po atkaklių kovų pasiekė finalą. Lietuvis pusfianlyje per du setus pranoko australą Matthew Dellavedova (ATP 436).

Galutinis rezultatas 7:5, 6:3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 55 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o 19-metis iš Lietuvos vienu metu turėjo pranašumą ir galėjo laimėti partiją savo padavimų serija, tačiau australas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Tenisininkai buvo arti pratęsimo, tačiau V. Gaubas dar kartą laimėjo varžovo geimą ir netrukus partiją.

Antrasis setas buvo permainingas, tačiau didžiąją jo laiko dalį pirmavo mūsiškis, nors priešininkas keletą kartų buvo panaikinęs geimo deficitą.

Įdomus faktas, kad Matthew Dellavedova pusbrolis yra NBA čempionas, kurio vardas ir pavardė tokia pati.

V. Gaubas jau uždirbo 16 ATP vienetų reitingo taškų ir 2120 JAV dolerių. Finale jo lauks Jaime Faria (ATP 391) iš Portugalijos.

ITF turnyro prizinį fondą Portugalijoje sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.