Anglija sutriuškino Senegalą ir pateko į pasaulio čempionato ketvirtfinalį © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose pasaulio čempionato aštuntfinalio rungtynėse Anglija rezultatu 3:0 sutriuškino Senegalo futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 38 minutę. Po Jude'o Bellinghamo perdavimo pasižymėjo Jordanas Hendersonas.

Anglai padvigubino savo persvarą 45+3 minutę. Philas Fodenas asistavo Harry Kane'ui, kuris pelnė pirmąjį savo įvartį šiame pasaulio čempionate.

Antrame kėlinyje Garetho Southgate'o auklėtiniai pridėjo dar vieną įvartį. Philas Fodenas įsirašė dar vieną rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą, o kamuolį į vartus pasiuntė Bukayo Saka.

Anglijos rinktinė pasaulio čempionato ketvirtfinalyje gruodžio 10 dieną susikaus su Prancūzijos futbolininkais.