D. Sabonis vėl buvo arti trigubo dublio, tačiau „Kings“ liko sutriuškinti namuose © USA Today Sports nuotr.

Namuose skaudų pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (16-10), kuri nepasipriešino Rytų konferencijos lyderiams Bostono „Celtics“ (21-6) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 119:144 (41:38, 25:36, 24:39, 29:31).

Rungtynės prasidėjo itin geru rezultatyvumu iš abiejų ekipu, tačiau jau antrame ketvirtyje į priekį išsiveržė svečių ekipa. Po ilgosios pertraukos „Celtics“ ir toliau demonstravo solidų puolimą, o gynyboje užstrigę Sakramento krepšininkai nepajėgė susitvarkyti.

D. Sabonis per 26 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De`Aaronas Foxas 29, Domantas Sabonis ir Keeganas Murray po 13, Keonas Ellisas 12.

„Celtics“: Jaylenas Brownas ir Derrickas White`as po 28, Kristaps Porzingis 24, Jrue Holiday 21, Paytonas Pritchardas 20.