Du pratęsimai, pergalė ir fantastiškas D. Sabonio pasirodymas © Organizatorių nuotr.

NBA lygoje šią naktį vyko ne viena atkakli kova, tačiau visų dėmesį turėjo prikaustyti dviejų pratęsimų drama tarp Domanto Sabonio atstovaujamos Sakramento „Kings“ (20-13) ir Orlando „Magic“ (19-15) ekipų.

Lietuviui su komandos draugais pavyko iškovoti pergalę rezultatu 138:135 (27:30, 40:25, 24:34, 27:29, 9:9, 11:8).

Permainingose rungtynėse abi komandos rodė savo norą laimėti, o du pratęsimai leido žiūrovams išvysti papildomas minutes kovos dėl pergalės.

D. Sabonis buvo vienas iš pergalės kalvių ir per 45 minutes pelnė 22 taškus (8/14 dvit., 6/9 baud. met.), atkovojo 23 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 2 kamuolius, sykį blokavo varžovo metimą ir suklydo 6 kartus.

Lietuvis jau 7 kartą sezone pasižymėjo dvigubu triženkliu rodmeniu.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė M. Monkas su 37 taškais.

„Magic“ ekipoje P. Banchero įmetė 43 taškus ir pasiekė savo asmeninį taškų rekordą.