M. Fosterio sugrįžimas ČL įkrintamosiose pažymėtas pralaimėjimu © FIBA Čempionų lygos nuotr.

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygos įkrintamųjų etapo starte nesėkmingai pažymėjo Marcuso Fosterio sugrįžimą.

Sostinės klubas rezultatu 92:110 (22:28, 24:26, 22:27, 24:29) nusileido uraganinį puolimą įjungusiai Vassilio Spanoulio treniruojamai „Peristeri“ ekipai.

Rungtynes žymiai užtikrinčiau pradėjo svečiai. „Peristeri“ pirmajame kėlinyje po taiklaus Leonido Kaselakio dvitaškio pabėgo 14 taškų skirtumu (14:28). Visgi vilniečiai sugebėjo atsakyti savo spurtu 8:0 ir kėlinį baigė atsilikdami 6 taškais – 22:28.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Graikijos vėl atsiplėšė surengdami 7 iš eilės taškų atkarpą kėlinio pradžioje (22:35). Likusią kėlinio dalį geriau sužaidęs „Rytas“, po taiklaus Luko Ulecko tritaškio kėlinio pabaigoje, į ilgąją pertrauką pasitarti išėjo turėdami 8 taškų deficitą – 46:54.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ stengėsi vytis, tačiau Vassilio Spanoulio auklėtiniai niekaip neleido priartėti, o kėlinio viduryje, po taiklaus Trevoro Thompsono tritaškio „Peristeri“ atsiplėšė 16 taškų persvara (57:73). Po Jermaino Love'o dvitaškio Graikijos klubas įgijo triuškinamą 20 taškų persvarą, tačiau Vilniaus ekipai iki kėlinio galo pavyko ją sumažinti iki 13 taškų – 68:81.

Paskutiniame ketvirtyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o varžovai užtikrintai išlaikė dviženklį pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, svečiai pasiekė 100 taškų ribą (82:100). Puolimo rungtynėse rezultatu 92:110 laimėjo „Peristeri“.

Vilniaus „Ryto“ ekipoje 20 taškų surinko Margiris Normantas (7 rez. perdavimai), sugrįžęs Marcusas Fosteris pridėjo 16, Justinas Gorhamas 12 (9 atk. kamuoliai), Gytis Radzevičius 11 (6 atk. kamuoliai), Martynas Echodas 11 (6 atk. kamuoliai).

Svečius į pergalę tempė nuostabų pasirodymą surengęs Joe Raglandas (25 tšk., 15 rez. perdavimai), Trevoras Thompsonas pridėjo 21 (9 atk. kamuoliai), Leonidas Kaselakis 15, Jermainas Love'as 13, Nemanja Dangubičius 13 (8 atk. kamuoliai), Kenny Williamsas 12.

Atsakomosios varžybos tarp „Ryto“ ir „Peristeri“ Graikijoje vyks sausio 10-ąją dieną.