Prieš kelionę į Taivaną – Lietuvos antausis Suomijai © ltubasketball nuotr.

Lietuvos rinktinė sužaidė paskutines draugiškas rungtynes Lietuvoje prieš pasaulio krepšinio čempionatą.

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai 84:80 (24:25, 21:18, 18:19, 21:18) įveikė Suomijos rinktinę.

Mačas vyko taškas į tašką.

Lietuviai visą mačą turėjo problemų gynyboje, tačiau ketvirtasis kėlinys buvo žymiai sėkmingesnis gynyboje. Per pirmas 7 minutes buvo praleisti vos 5 taškai ir įgytas 10 taškų pranašumas (77:67). Visgi suomių lyderiai Lauri Markkanenas ir Sasu Salinas smeigė po tritaškį ir svečiai grįžo į rungtynes.

Realių šansų persverti rezultato rungtynių pabaigoje Suomija neturėjo.

Lietuvos rinktinė dabar keliaus į Taivaną, kur sužais dvi draugiškas rungtynes su Puerto Riku ir Latvija. Po to laukia išvyka į Filipinus, kur laukia pasaulio čempionatas.

• C'est la vie (IP: be70175f8)

Sunkio rungtynės, bet jos naudingos, nes suomių komanda stipri. Tik antro gero gynėjo mūsų komanda nesurado, bus sunku.