„Žalgiris“ dramatiškoje kovoje pralaimėjo „Maccabi“ © Žalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (0-1) pralaimėjimu pradėjo naująjį Euorlygos sezoną.

Žalgiriečiai išvykoje 83:84 (27:30, 21:16, 17:25, 18:13) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (1-0).

Kauniečiai solidžiai rungtyniavo pirmoje rungtynių pusėje. „Žalgiris“ dominavo po krepšiais ir sugebėjo pirmauti po dviejų kėlinių (48:46).

Tiesa, po pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo 17:3, o ketvirto kėlinio viduryje susikrovė 11 taškų persvarą (69:80).

„Žalgirį“ į priekį pradėjo tempti Tomas Dimša, o po Luko Lekavičiaus baudos metimų, „Žalgirio“ deficitas siekė 1 taškas (81:82).

Drama vyko iki pat rungtynių pabaigos. Likus 22 sekundėms „Žalgiris“ turėjo vieno taško deficiitą ir kamuolį savo rankose.

Keenanas Evansas užsižaidė su kamuoliu, o taiklus Arnas Butkevičiaus metimas jau buvo atliktas po laiko.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose rungtyniavo Keenanas Evansas pelnęs 17 taškų, Kevarriusas Hayesas surinko 16, Tomas Dimša pridėjo 13.

„Maccabi“ žibėjo Lorenzo Brownas pelnęs 13 taškų ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų, Bonzie colsonas surinko 16 taškų, Wade'as Baldwinas – 15.