J. Valančiūnas su „Pelicans“ pranoko D. Sabonio „Kings“ © AP nuotr.

NBA lygos 2021-2022 metų sezone vėl susitiko Lietuvos krepšininkų atstovaujamos ekipos, tačiau viena buvo žymiai geresnė už kitą. Jono Valančiūno Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-36) sutriuškino Domanto Sabonio Sakramento „Kings“ (23-41).

Galutinis rezultatas 125:95 (31:33, 34:28, 31:21, 29:13).

Nors rungtynių pradžia dar buvo kovinga, tačiau po ilgosios pertraukos namuose žaidę „Pelicans“ atitrūko nuo varžovų ir didino pranašumą iki rungtynių pabaigos.

J.Valančiūnas per 31 minutę surinko 17 taškų (6/12 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu D.Sabonis per 33 minutes surinko 15 taškų (6/14 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.