S. Shieldso ir S. Rodriguezo traukiamas „Armani Exchange“ išlygino serijos rezultatą © ZUMAPRESS com. nuotr.

Milano „Armani Exchange“ komanda išlygino serijos rezultatą. Milaniečiai namuose 73:66 (19:17, 14:16, 20:19, 20:14) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Serijoje iki 3 pergalių rezultatas yra lygus 1-1.

Pirmoje rungtynių pusėje nei viena komanda nesusikrovė apčiuopiamo pranašumo. Į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui (33:33).

Trečiasis kėlinys sėkmingai klostėsi „Armani Exchange“ krepšininkams, kurie po G. Ricci tritaškio padidino savo pranašumą iki dviženklio (53:43). Tiesa, „Anadolu Efes“ ilgai neužtruko ir spurtavo 9:0 (52:53).

Ketvirtajame kėlinyje vyko klampi ir nerezultatyvi kova. Likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Shavonas Shieldsas sušvelnino Milano ekipos deficitą iki 2 taškų (61:63). Benas Bentilas ir Devonas Hallas smeigė po tritaškį, o Shavonas Shieldsas atsakė taikliu dvitaškiu į Shane'o Larkino tritaškį ir Milanas įgijo 3 taškų persvarą (69:66).

Kitoje aikštės pusėjė Kyle'as Hinesas blokavo Vasilije Micičiaus metimą ir Shavonas Shieldsas pelnė 2 taškus su pražanga ir uždarė rungtynes (72:66).

Rezultatyviausiai Milano ekipoje rungtyniavo minėtasis Shavonas Shieldsas. Danas pelnė 21 tašką. Sergio Rodriguezas pelnė 17 tašku ir surinko 27 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“ neišgelbėjo Shane'as Larkinas pelnęs 19 taškų. Vasilije Micičius pridėjo 18.