Dominuojantis S. Vezenkovas atvedė „Olympiakos“ į dar vieną pergalę © IMAGO/kolbert-press

Įspūdingas Sašos Vezenkovo pasirodymas leido Pirėjo „Olympiakos“ (6-2) iškovoti šeštąją pergalę Eurolygoje.

Graikijos grandas išvykoje 82:71 (27:11, 13:23, 27:20, 15:17) pranoko Miuncheno „Bayern“ (2-6).

„Oly“ įspūdingai pradėjo rungtynes. Galingas spurtas jau po pirmojo kėlinio įtvirtino 16 taškų persvarą (27:21).

Tiesa. atsisėdus Graikijos ekipos lyderiams ant suolo, „Bayern“ pasivijo savo varžovus ir sugebėjo sušvelninti deficitą iki 6 taškų (34:40).

Po pertraukos „Olympiakos“ ekipoje toliau dominavo Saša Vezenkovas, kuris vėl leido graikams pabėgti dviženkliu skirtumu (67:54).

Vis dėlto bavarai nekapituliavo ir sugebėjo vėl pasivyti savo varžovus (65:69), bet svečiams pavyko išsaugoti pranašumą ir švęsti pergalę.

Ši „Olympiakos“ pergalė būtų sunkiai įsivaizduojama be Sašos Vezenkovo benefiso. Bulgaras pelnė 20 taškų, atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas ir surinko net 43 naudingumo balus.

Moustapha Fallas surinko 16 taškų, Thomas Walkupas pelnė 9 taškus, bet iš viso surinko 24 naudingumo balus.

„Bayern“ gretose Ognjenas Jaramazas pelnė 12 taškų.