R. Berankis ir toliau nesusitvarko su žemo reitingo varžovais © AFP nuotr.

Lenkijoje vykstančiame ATP „Challenger“ lygio turnyre jau pirmame etape pasitraukė Ričardas Berankis (ATP 239), kuris nusileido britui Charlesui Broomui (ATP 356).

Lietuvis pralaimėjo rezultatu 1:6, 6:3, 2:6, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 54 minutes.

25-erių britas į turnyro pagrindinį etapą pateko paskutinę minutę, kai vienas iš dalyvių nutarė nedalyvauti.

Pirmo seto pradžioje atrodė, kad mačas nebus labai sunkus, o R. Berankis iš kart susikūrė progą laimėti varžovo padavimų seriją. Tiesa, jos išnaudoti nepavyko, o netrukus visas mūsiškio žaidimas sugriuvo ir setas baigėsi rezultatu 1:6.

Antroje susitikimo dalyje pavyko perlaužti žaidimą ir išsiveržti į priekį, o kartu išlyginti ir bendrą susitikimo rezultatą setais.

Tiesa, lemiamoje dalyje žaidimas 239-ajai raketei vėl nesiklostė ir pergalę šventė britas.

ATP „Challenger“ turnyro Lenkijoje prizų fondą sudaro 118 tūkst. eurų.