Čempionų lygos pusfinalyje – rezultatyvios „Bayern“ ir „Real“ lygiosios © UEFA Čempionų lygos nuotr.

Pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse Miunchene nei viena komanda neįgijo pranašumo.

Bavarų tvirtovėje Miuncheno „Bayern“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš karališkąjį Madrido „Real“.

Nors rungtynes agresyviau pradėjo šeimininkai, pirmasis rungtynių įvartis krito svečių naudai – po tikslaus vokiečio Toni Krooso perdavimo 24-ąją minutę vartininką nuginklavo „Real“ puolėjas Vinicius Junioras.

Pirmasis kėlinys baigėsi 1:0 „Real“ naudai.

Antrajame kėlinyje „Bayern“ ekipa ne tik atsitiesė, bet ir persvėrė rezultatą. 54-ąją minutę rezultatą tiksliu smūgiu lygino Leroy'us Sane, o dar po 4 minučių 11 metrų baudinį realizavo anglas Harry Kane'as

Visgi Miuncheno ekipai pranašumo išlaikyti nepavyko – bavarai baudos aikštelėje prasižengė, o paskirtą 11 metrų baudinį išpildė tas pats Vinicius Junioras

Rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos gegužės 8-ąją dieną Santiago Bernabeu stadione Madride.