D. Motiejūnas žaidė neigiamai, o „Monaco“ patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje © imago images/PanoramiC nuotr.

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“  (2-1) patyrė pirmąją nesėkmę Eurolygoje.

Monegaskai išvykoje 70:78 (20:14, 22:17, 17:21, 11:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) ekipai.

„Monaco“ kontroliavo rungtynes pirmoje rungtynių pusėje ir po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (42:31).

Antroje rungtynių pusėje „Maccabi“ pradėjo diktuoti sąlygas ir ketvirto kėlinio viduryje išsiveržė į priekį (70:66).

Rungtynių pabaiga klostėsi dramatiškai. Likus 43 sekundėms iki rungtynių pabaigos, Wade'as Baldwinas padidino „Maccabi“ persvarą iki 4 taškų (72:68).

Alpha Diallo prametė abu baudos metimus, kas nulėmė, jog „Monaco“ patiria pirmąjį pralaimėjimą sezone.

Donatui Motiejūnui nesusiklostė rungtynės. Lietuvis per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, suklydo 3 kartus ir surinko -3 naudingumo balus.

„Maccabi“ į pergalę vedė Wade'as Baldwinas pelnęs 21 tašką, Lorenzo Brownas surinko 13, Romanas Sorkinas pridėjo 10 taškų.

„Monaco“ gretose žibėjo Jordanas Loydas pelnęs 21 tašką, Mike'as Jamesas pridėjo 15.