D. Sabonis buvo arti trigubo dublio, o „Kings“ sutriuškino „Jazz“ © USA TODAY Sports via Reuters Con nuotr.

NBA lygoje dar vieną gerą individualų pasirodymą surengė Domantas Sabonis, kuris padėjo iškovoti pergalę atstovaujamai Sakramento „Kings“ (15-9) ekipai prieš Jutos „Jazz“ (9-17) krepšininkus.

Galutinis rezultatas 125:104 (35:23, 27:27, 44:26, 19:28).

Jau pirmame ketvirtyje buvo matyti, kad šiame susitikime geriau atrodo Sakramento atstovai, kurie susikūrė dviženklį pranašumą. Einant į ilgąją pertrauką skirtumas tarp ekipų vis dar buvo dviženklis, tačiau po pirmo kėlinio nepakitęs.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tarp „Kings“ ir „Jazz“ dar labiau padidėjo ir tik paskutinėje rungtynių dalyje Jutos krepšininkai sušvelnino atsilikimą.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 20 taškų (9/9 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 6 sykius suklydo.

„Kings“: Keeganas Murray`us 47, Domantas Sabonis 20, Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 16, Kevinas Huerteris 11.

„Jazz“: Collinas Sextonas 28, Lauri Markkanenas 18, Tayloras Hendricksas ir Talenas Hortonas-Tuckeris po 12.