D. Sabonis pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau „Kings“ liko sutriuškinti © AP nuotr.

NBA lygoje triuškinamą pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama Sakramento „Kings“ (13-9) ekipa, kuri nusileido Los Andželo „Clippers“ (13-10) krepšininkams.

Galutinis rezultatas 119:99 (32:24, 38:24, 29:22, 20:29).

Domanto Sabonio „Kings“ jau nuo pirmo ketvirčio paleido varžovus į priekį, o antrajame dar labiau atsiliko ir į ilgąją pertrauką išėjo su 22 taškų deficitu. Antroje rungtynių dalyje situacija nesikeitė ir tik paskutiniame ketvirtyje pavyko šiek tiek sušvelninti atsilikimą.

D. Sabonis per 26 minutes surinko 15 (5/9 dvit., 0/2 trit., 5/8 baud.) taškų, taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Kings“: K. Murray`us 17, D. Sabonis 15, D. Foxas 14. S. Vezenkovas 9.

„Clippers“: K. Leonardas 31, J. Hardenas ir N. Powellas po 15, T. Mannas 10.