Fantastika: M. Grigonis metimu paskutinę sekundę paskandino „Monaco“ ekipą © Scanpix nuotr.

Mariui Grigoniui achilo sausgyslės skausmais nė motais. Geriausią savo atkarpą per pastaruosius metus žaidžiantis lietuvis išplėšė dar vieną pergalę „Panathinaikos“ ekipai (8-7).

Trečiadienį „AS Monaco“ (8-7) rezultatu 90:91 (19:22, 28:17, 20:17, 23:35) nusileido svečiams iš Graikijos.

Marius Grigonis galingai pradėjo rungtynes, per pirmąją pusę pelnydamas 10 taškų. Antroje pusėje jis buvo kiek blankesnis, tačiau paskutinė ataka viską atpirko.

Elie Okobo buvo šalia to, kad išplėštų pergalę. Jis pataikė dvitaškį su Vildozos pražanga, likus 2,7 sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos. Visgi prancūzas komiškai suklydo prie baudų metimo linijos, nepataikydamas net į lanką.

Erginas Atamanas galėjo pasinaudoti minutės pertraukėle, o jo vadovaujamos ekipos pergalę paskutiniu metimu išplėšė Grigonis.

„Panathinaikos“ gretose gynėjas surinko 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, vieną perėmė, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, du kartus pažeidė taisykles, išprovokavo 2 pražangas ir mačą baigė su 16 naudingumo balų.

Rezultatyvesni nugalėtojų gretose buvo tik Mathias Lessortas (16 tšk.) ir Kostas Sloukas (17 tšk.).

Donatas Motiejūnas „Monaco“ ekipai pridėjo 8 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.) bei 3 atkovotus kamuolius per 20,5 minučių.