J. Valančiūnas dominavo po krepšiais ir padėjo „Pelicans“ iškovoti pergalę © USA Today Sports nuotr.

NBA lygoje gerą pasirodymą surengė Jonas Valančiūnas, kuris svariai prisidėjo prie Naujojo Orleano „Pelicans“ (14-11) pergalės prieš prastą sezoną žaidžiančius Vašingtono „Wizards“ (3-20).

Galutinis rezultatas 142:122 (28:30, 47:34, 35:29, 32:29).

Rungtynės visai sėkmingai prasidėjo Vašingtono krepšininkams, kurie sugebėjo laimėt pirmą ketvirtį, tačiau jau antrame stipriai atsiliko. Po ilgosios pertraukos situacija pernelyg nepasikeitė ir „Pelicans“ toliau sėkmingiau puolė priešininkų krepšį.

J. Valančiūnas per 33 minutes surinko16 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

„Wizards“: K. Kuzma 27, B. Coulibaly 16, D. Avdija   ir D. Gaffordas po 13.

„Pelicans“: B. Ingramas 40, T. Murphy 27, CJ McCollumas  22.